Biz kimiz, ne iş yaparız?

 

Dursun İnan Mağazaları olarak biz Sakarya'da 25 yıl önce Dursun İnan tarafından Uzun Çarşının içinde küçük bir dükkan olarak kurulmuş olan ve o günden bugüne erkek giyim, çocuk giyim ve okul kıyafetleri sektöründe hizmetine ilkeli ve kaliteli bir şekilde devam ederek bir merkez, iki şubeyle ve kalabalık bir ekiple hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Bugün şirketimiz; ilçeleriyle beraber tüm Sakarya'daki özel ve devlet okullarının kıyafetlerini temin edebilecek durumdadır.

 

 
Abiye Sünnet ve Çocuk Takım Elbise
Mağazası Giriş
Çocuk Kıyafetleri
Abiye Çocuk Takım Elbise
 
Faaliyet Alanı...

 

Başta okul kıyafetleri olmak üzere her çeşit çocuk giyim, abiye, sünnet kıyafeti, mezuniyet balolarına ve resmi bayramlara yönelik kıyafetlerin üretim, satış ve satış sonrası hizmetidir.

Ayrıca fabrika ve kurumlara yönelik her türlü promosyon ürünleri, iş elbisesi ve iş kıyafetinin istenilen renk, desen ve modelde üretimi yapılmaktadır.


 
Abiye Çocuk Elbise
Mağazası Giriş
Çocuk Kıyafetleri
Çocuk Kıyafetleri
 
Misyonumuz...

 

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, yöneticilerimiz ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

 

 
Abiye Sünnet ve Çocuk Takım Elbise
Mağazası Giriş
Okul Kıyafetleri
Çocuk Kıyafetleri
 
Vizyonumuz...

 

Verdiğimiz hizmetlerde tüm ilçeleriyle birlikte, Sakarya'nın en iyisi olmaya devam ederek Türkiye ve Sakarya'da kendi sahasında örnek bir şirket olmak.

 

 
 
 
 
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Mağazalar Haberler İK İmalat İletişim